KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212027

nr 1721 2027

Tomas Gustavsson (1958). Signerad a tergo. "ICE ROAD" Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 46x62 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 1 september 2025
kl 19:24:08