KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212027
nr 1721 2027
Tomas Gustavsson (1958). Signerad a tergo. "ICE ROAD" Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 46x62 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 1 september 2025
kl 19:24:08
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
3.200 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)